Súťažné sezóny družstiev DHZ Lemešany

Aktívne sa zúčastňujeme športovej činnosti a súťaží zameraných na ochranu pred požiarmi. Nájdete tu výsledky z jednotlivých súťaží obohatené o fotogalérie, príp. videá.

Požiar sušičky

17.06.2018 Lipovce
dorastenky 1. miesto


07.07.2018 Drienov (+liga)
ženy 2. miesto (2. miesto)

(Fotky prebrané od DHZ Drienov).


15.07.2018 Svinia (+liga)
ženy 2. miesto (3. miesto)


29.07.2018 Gaboltov
ženy 1. miesto


11.08.2018 Sveržov - Šarišský pohár
dorastenky 1. miesto


12.08.2018 Chmiňany (PS8)
ženy 4. miesto
19.08.2018 Brestov (+liga)
ženy 5. miesto (3. miesto)

(Autor fotiek p. Michal Kravec)


25.08.2018 Prešov (+liga)
ženy 3. miesto (2. miesto)


25.08.2018 Ploské (nočná súťaž)
ženy účasť

(Fotky prebrané od DHZ Ploské).


01.09.2018 Bretejovce
ženy 2. miesto


Požiar sušičky

21.05.2017 Lemešany (OK)
muži 4. miesto


11.06.2017 Kojatice (OK)
dorastenky 6. miesto

(Fotky prebrané z portálu rajce.net od používateľa dpopresov).


23.06.2017 Prešov
dorastenky 3. miesto


08.07.2017 Budimír - nočná
dorastenky 4. miesto
muži 8. miesto




09.07.2017 Župčany
dorastenky 3. miesto
muži 5. miesto

(Fotky prebrané od DHZ Župčany).


16.07.2017 Kojatice
dorastenky 2. miesto
muži 9. miesto




23.07.2017 Chminianská Nová Ves
dorastenky 6. miesto
muži 7. miesto


06.08.2017 Hendrichovce
dorastenky 1. miesto


20.08.2017 Brestov
dorastenky 3. miesto
muži 4. miesto


01.09.2017 Bretejovce
dorastenky 3. miesto
muži 4. miesto



(Fotky prebrané od DHZ Bretejovce).

03.09.2017 Bertotovce
dorastenky 4. miesto
muži 5. miesto



(Fotky prebrané od DHZ Bertotovce).

09.09.2017 Drienov
dorastenky 4. miesto
muži 7. miesto







(Videá zdieľané od VAFEC creative production).

Požiar sušičky

05.06.2016 Žipov (OK)
muži účasť


20.06.2016 Šar. Bohdanovce (OK)
dorastenky 1. miesto


24.06.2016 Prešov
dorastenky 2. miesto


03.07.2016 Pušovce
muži 2. miesto


10.07.2016 Široké
muži 6. miesto


16.07.2016 Budimír
muži 7. miesto


14.08.2016 Kojatice
muži 12. miesto


16.08.2016 Nová Ľubovňa - Šarišský pohár
dorastenky 3. miesto




21.08.2016 Lemešany (PS 8)
muži 6. miesto
ženy 1. miesto


21.08.2016 Lemešany (naberačka)
muži 3. miesto
ženy 2. miesto


28.08.2016 Ploské
ženy 3. miesto
muži účasť






28.08.2016 Lipovce (PS 8)
muži 5. miesto
ženy 2. miesto






11.09.2016 Šar. Bohanovce
muži 2. miesto
ženy 3. miesto


09.10.2016 Chrastné (PS 8)
ženy 4. miesto
muži 6. miesto